Ставки на спорт
Без категорії

«Аталанта» та «Наполі» забили шість голів за 25 хвилин

Чемпіонат Італії. Серія А, 23-й тур ,«Аталанта» – «Наполі» – 4: 2 (0: 0)

«Аталанта» обіграла «Наполі» в 23-му турі чемпіонату Італії – 4: 2. Російський півзахисник Олексій Андрійович Міранчук , як і в попередній грі проти «Кальярі», розпочав зустріч на лаві запасних. Тиждень тому на Сардинії росіянин відіграв тайм, вийшовши після перерви, і зробив гольову передачу. У матчі з «Наполі» Мірначук отримав набагато менше ігрового часу, з'явившись на полі на 83-й хвилині.

Без росіянина «Аталанта» ледве розібралася з «Наполі», незважаючи на рахунок. Після безгольового першого тайму команди в другій половині розродилися градом голів. У господарів панували форварди Луїс Мюріель і Дуван Сапата: у кожного з них – гол і передача.

При цьому «Аталанта» більше години грала без тренера Джана П'єро Гасперіні, якого видалили в першому таймі за суперечки з головним суддею Марко Ді Белло і його асистентами. Спеціаліст порахував, що в ворота «Наполі» повинні були призначити пенальті за фол на хавбека Маттео Пессіна, і висловив претензії за інші рішення, з якими був не згоден. Але в підсумку «Атланта» впоралася і без тренера, а Олексія Міранчука на поле випускав вже його асистент Тулліо Грітті.

Олексій вийшов на поле за сім хвилин до кінця основного часу матчу замість кращого бомбардира «Атланти» в цьому сезоні Мюріель, який на той час важко дихав і ледве пересував ноги. За рахунку 4: 2 росіянину було важко увійти в гру. Команди в кінцівці матчу вже виглядали в атаці не так активно.

Позначилася травма форварда «Наполі» Віктора Осімхена, якого після єдиноборства несли з поля на ношах. Взагалі, в кінці було багато зупинок, і Олексій Міранчук навіть не встиг взяти участь хоча б в одній атаці.

За 12 зіграних хвилин (сім основних плюс п'ять доданих) він шість разів зміг торкнутися м'яча. Зробив лише дві точних передачі з чотирьох, зробив один вдалий відбір, але при цьому не завдав жодного удару по воротах «Наполі». Всі головні події матчу вмістилися до виходу Олексія, який потрібен був скоріше для того, щоб заспокоїти гру і потримати м'яч.

Можливо, більше часу Міранчук отримає в наступному матчі – в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Аталанта» зіграє проти мадридського «Реала».